تعمیر مشعل اخگر دفتر خدمات شرکت اخگر در تهران آماده سرویس دهی منصفانه به کلیه مصرف کنندگان محصولات شرکت اخگر توسط سرویسکاران متعهد و کار آزموده میباشد تلفن : 021.88195425 tag:http://akhgaran.ir 2018-12-09T02:31:11+01:00 mihanblog.com پکیج ABS2 اخگر 2018-12-03T21:50:14+01:00 2018-12-03T21:50:14+01:00 tag:http://akhgaran.ir/post/79 علیرضا احمدی تعمیرات مشعل اخگرتعمیر مشعل گازی اخگر88314410 پکیج مخزن دار ABS  فن دار در دو مدل ABS2 و ABS3 علاوه بر ظاهر زیبا دارای وزن و ابعاد مناسب بوده و به واسطه مجهز بودن به فن تخلیه هوای اجباری برای استفاده در سیستم هایی که از دودکش مشترک استفاده می کنند مناسب می باشند. 1-استفاده از مبدل گاز به آب از نوع shell tube پوسته لوله از جنس مس قلع اندود شده با راندمان حرارتی بالا 2-دارای شیر کنترل گاز دو مرحله ای برقی مدل sit825 ایتالیا 3-مجهز به سیستم فن جهت خروج اجباری محصولات احتراق تعمیرات مشعل اخگر

تعمیر مشعل گازی اخگر

88314410

پکیج مخزن دار ABS  فن دار

در دو مدل ABS2 و ABS3 علاوه بر ظاهر زیبا دارای وزن و ابعاد مناسب بوده و به واسطه مجهز بودن به فن تخلیه هوای اجباری برای استفاده در سیستم هایی که از دودکش مشترک استفاده می کنند مناسب می باشند.

1-استفاده از مبدل گاز به آب از نوع shell tube پوسته لوله از جنس مس قلع اندود شده با راندمان حرارتی بالا

2-دارای شیر کنترل گاز دو مرحله ای برقی مدل sit825 ایتالیا

3-مجهز به سیستم فن جهت خروج اجباری محصولات احتراق

4-مجهز به سیستم قطع اتوماتیک در صورت بروز مشکل در دودکش

 

 

5-دارای مخزن ذخیره آبگرم مصرفی با ظرفیت 70 لیتر در مدل ABS2 و 120 لیتر در مدل ABS3

از جنس گالوانیزه گرم بامحافظ منیزیم جهت جلوگیری از پوسیدگی منبع

6-حذف پیلوت

7-سیستم نظارت بر شعله از طریق یون

8-استفاده از رله کنترل هوشمند به منظور نظارت دائم برکلیه مراحل عملکرد دستگاه

9-دارای ترموستات جهت کنترل و تنظیم دمای آب خروجی

10-مجهر به نشانگر حرارت و فشار دستگاه(ترمومتر و مانومتر)

11-مجهر به ایرونت و دوشیر اطمینان(یکی در سیستم شوفاژ دیگری در مخزن ذخیره)

12-دارای منبع انبساط از نوع دیافراگمی(بسته)

13-استفاده از شیرپرکن برقی

14-قابلیت اتصال لوله برگشت مصرفی به مخزن ذخیره

15-کاهش آلاینده های محصولات احتراق مطابق با استانداربمنظورسازگاری با محیط زیست

]]>
نصب و راه اندازی کوره هوای گرم اخگر 2018-12-03T21:47:50+01:00 2018-12-03T21:47:50+01:00 tag:http://akhgaran.ir/post/78 علیرضا احمدی تعمیر مشعل اخگرتعمیرات مشعل اخگر قبل از راه اندازی دستگاه نکات ذیل را رعایت فرمایید: شیر آب مصرفی را باز نمایید. دوشاخه برق دستگاه را به شبکه برق منزل وصل کنید. در پوش شیر اتوماتیک هواگیری( ایرونت) را کمی باز نمایید و هنگام کار دستگاه نیز به همین صورت باقی بماند. مبدل آب گرم مصرفی را با بازکردن پیچ تنظیم روی آن هواگیری نمایید. شیرپرکن به گونه ای تنظیم گردد که در هنگام راه اندازی دستگاه فشار نیم و در شرایط معمولی حداکثر یک و نیم باشد. به منظور تنظیم فشار دستگاه،شاسی شیر پر تعمیر مشعل اخگر

تعمیرات مشعل اخگر

قبل از راه اندازی دستگاه نکات ذیل را رعایت فرمایید:

شیر آب مصرفی را باز نمایید.

دوشاخه برق دستگاه را به شبکه برق منزل وصل کنید.

در پوش شیر اتوماتیک هواگیری( ایرونت) را کمی باز نمایید و هنگام کار دستگاه نیز به همین صورت باقی بماند.

مبدل آب گرم مصرفی را با بازکردن پیچ تنظیم روی آن هواگیری نمایید.

شیرپرکن به گونه ای تنظیم گردد که در هنگام راه اندازی دستگاه فشار نیم و در شرایط معمولی حداکثر یک و نیم باشد.

به منظور تنظیم فشار دستگاه،شاسی شیر پرکن روی پانل را فشار دهید و فشار دستگاه را تنظیم نمایید.

در صورت استفاده از رادیاتور داخل حمام در فصل زمستان، والو رفت و برگشت شوفاژ، رادیاتور حمام را باز نمایید.


]]>
کوره هوای گرم اخگر 2018-12-03T21:45:07+01:00 2018-12-03T21:45:07+01:00 tag:http://akhgaran.ir/post/77 علیرضا احمدی تعمیر مشعل گازی اخگرتعمیرات مشعل اخگر کوره های هوای گرم اخگر کوره های هوای گرم اخگر در انواع مدل ها(دیواری،زمینی) از بهترین،ایمن ترین و اقتصادی ترین وسایل تولید گرمایش اماکنی نظیر سالن های اجتماعات،کارگاه های صنعتی،سالن های تولید کارخانجات،مساجد،گلخانه ها، مکان های اداری و تجاری،مرغداری ها و خشک کننده های مواد می باشند. کوره های هوای گرم اخگر علاوه بر ایجاد گرمای مطبوع و پخش یکنواخت آن در  محیط مجهز به ترموکویل،کوره لعابی، سیستم هوادهی متغیر از طریق کانال کولر و سی تعمیر مشعل گازی اخگر

تعمیرات مشعل اخگر

کوره های هوای گرم اخگر

کوره های هوای گرم اخگر در انواع مدل ها(دیواری،زمینی) از بهترین،ایمن ترین و اقتصادی ترین وسایل تولید گرمایش اماکنی نظیر سالن های اجتماعات،کارگاه های صنعتی،سالن های تولید کارخانجات،مساجد،گلخانه ها، مکان های اداری و تجاری،مرغداری ها و خشک کننده های مواد می باشند.

کوره های هوای گرم اخگر علاوه بر ایجاد گرمای مطبوع و پخش یکنواخت آن در  محیط مجهز به ترموکویل،کوره لعابی، سیستم هوادهی متغیر از طریق کانال کولر و سیستم کنترل درجه حرارت محفظه احتراق می باشد.


سرویس و نگهداری آسان با حذف تسمه و پولی

الف) زمستان آب شوفاژ که داخل مبدل حرارتی گاز به آب گرم شده به سمت رادیاتور روی قسمت کولر هدایت می گردد و با روشن شدن فن هوای گرم به داخل ساختمان دمیده می شود،به محض باز شدن آب مصرفی،آب شوفاژ به مبدل حرارتی آب به آب جهت گرم کردن آب مصرفی هدایت می گردد.و با سرد شدن آب داخل رادیاتور کولر،فن،خاموش می گردد.

ب) تابستان؛ به محض باز شدن آب مصرفی،برنر و پمپ روشن و آب شوفاژ به مبدل آب به آب جهت گرم کردن آب مصرفی هدایت می گردد و با بستن آب مصرفی،پمپ و برنر خاموش می گردد.هوای سرد نیز توسط کولر تهویه مطبوع تامین می گردد.

سرویس و بازدید فنی سالانه دستگاه ضروری است.در اتصال گاز به دستگاه،از قطعات و اتصالات استاندارد استفاده نمایید.از اتصال وسایل گازسوز دیگر به شیر مصرف گاز خودداری نمایید.پس از اتمام کار نصب و راه اندازی،اتصالات و قطعات مختلف مربوط به عبور گاز را جهت اطمینان از عدم نشتی به وسیله کف صابون امتحان کنید.

هنگام مسافرتهای طولانی دستگاه را خاموش،دو شاخه برق دستگاه را از پریز مربوطه خارج نموده و شیر مصرف گاز راببندید.

از تعمیر دستگاه توسط افراد غیرمتخصص خودداری نمایید.

از نصب دستگاه در مجاورت مایعات و مواد اشتغال زا خودداری نمایید.

قبل از راه اندازی و بطور دوره ای هوا را بازرسی و در صورت نیاز تعویض نمایید.

از عدم وجود نشتی در مسیر دودکش اطمینان حاصل نمایید.

با شروع فصل زمستان و راه اندازی سیستم شوفاژ بلافاصله پس از پرشدن سیستم شوفاژ از آب،عمل هواگیری پمپ را انجام دهید تا از ایجاد صدا وآسیب های دیگر به دستگاه جلوگیری شود.به منظور هواگیری پمپ ابتدا می بایست پمپ راخاموش کنید،سپس پیچ هواگیری جلوی پمپ کمی باز نمایید تا هوا کاملا خارج شود.سپس پیچ را محکم نمایید.(هنگام هواگیری احتیاط کنید که آب گرم شوفاژ صدمه ای به دست شما نرساند) هنگامی که دستگاه به مدت زیادی خاموش است دقت کنید که پس  از روشن شدن دستگاه،محور پمپ سیرکولاسیون عمل نماید.آن را به طرف خود بکشید و مجددا به سمت چپ بگردانید،در صورت آزاد بودن محور پمپ به راحتی گردش می نماید.در غیر اینصورت پیچ سیاه رنگ را چند بار به داخل فشار دهید و به سمت چپ بچرخانید تا محور پمپ به راحتی گردش نماید.

قبل از نصب پکیج تهویه مطبوع گروه صنعتی اخگر به نکات ذیل توجه فرمایید:

محل استقرار دستگاه با توجه به نقشه ابعادی، موقعیت دودکش و کانال رفت و برگشت هوا طرح ریزی گردد.

بهترین محل نصب پکیج تهویه مطبوع، بر روی تراس یا سقف ساختمان می باشد(با محافظت در مقابل باد،باران،...)

قبل از ورود گاز به پکیج تهویه مطبوع یک عدد شیر مصرف گاز( شیر توپی 90 درجه) نصب گردد.

دودکش مستقل و مجهز به کلاهک h باشد.

دودکش تمیز باشد و کوران طبیعی هوا داخل آن وجود داشته باشد.

لوله های افقی دودکش کوتاه باشد و از بکاربردن پیچ و خم اضافی خودداری شود.

در صورتیکه پکیج در محیط سربسته نصب می شود، حجم فضای محل نصب و ارتباط فضا به میزان مطلوب با هوای آزاد بسیار مهم است.

جهت مسیر های رفت و برگشت هوا بایستی اصول فنی مربوطه رعایت گردد.

داخل لوله های شوفاژ و آب مصرفی عاری از شن و ماسه و هرگونه ذرات اضافی می باشد.

تعمیر مشعل گازی اخگر

تعمیرات مشعل اخگر
88314410

]]>
پکیج تهویه مطبوع 2018-12-03T21:27:29+01:00 2018-12-03T21:27:29+01:00 tag:http://akhgaran.ir/post/71 علیرضا احمدی تعمیر پکیج اخگرتعمیرات مشعل اخگرپکیج تهویه مطبوع چیست ؟ کاربرد شرح مزایای پکیج گرمایش پکیج گرمایشی آبرفت سیستمی است که با دمش هوای گرم به محیط تحت تاثیر خود هوای محیط را گرم می کند که از جمله مزایای آن بشرح ذیل می باشد؛ 1-   کاهش مصرف انرژی نسبت به کلیه سیستم های گرمایش(اعم از بخاری-شوفاژ و حتی سیستم های روز دنیا) لازم به ذکر است که مصرف انرژی این سیستم تقریبا با سیستم دمنده هوای گرم ساخت کشورهای اروپایی و نیز سیستم های تشعشعی مشروط به رعایت الزامات کانال کشی پیشنهاد تعمیر پکیج اخگر

تعمیرات مشعل اخگر


پکیج تهویه مطبوع چیست ؟

کاربرد

شرح مزایای پکیج گرمایش

پکیج گرمایشی آبرفت سیستمی است که با دمش هوای گرم به محیط تحت تاثیر خود هوای محیط را گرم می کند که از جمله مزایای آن بشرح ذیل می باشد؛

1-   کاهش مصرف انرژی نسبت به کلیه سیستم های گرمایش(اعم از بخاری-شوفاژ و حتی سیستم های روز دنیا) لازم به ذکر است که مصرف انرژی این سیستم تقریبا با سیستم دمنده هوای گرم ساخت کشورهای اروپایی و نیز سیستم های تشعشعی مشروط به رعایت الزامات کانال کشی پیشنهادی از سوی شرکت در سطحی برابر و در مواردی با مصرف انرژی کمتر خواهد بود.

2-   تامین و تضمین احتراق کامل: احتراق کامل و تبدیل انرژی با حداقل آلودگی محیط زیست انجام می پذیرد و محصولات احتراقی زیان آور( از جمله گاز co کمتر از 10% استاندارد تعریف شده اتحادیه اروپا می باشد) افزایش بازدهی حرارتی در نتیجه احتراق لازم به ذکر است که راندمان حرارتی از 85% تا 92% می باشد که شرکت های تولیدی این سیستم، اکثرا موفق به اخذ گواهی راندمان حرارتی 92% از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران گردیده اند.

3-   رعایت استانداردهای بین المللی در طراحی و تولید سیستم

4-   بی نیاز از فضای ساختمانی( راه اندازی در هوای آزاد بی نیاز از پوشش)

5-   مقاوم در برابر ریزش و وزش های جوی

6-   ایزولاسیون کامل سیستم و کاهش تلفات انرژی( در برابر وزش و ریزش های جوی)

7-   قابلیت انتخاب در وضعیت هوای چرخشی و هوای تازه(تلفیقی) و تنظیم مقدار جریان هوا

·        این پکیجها دارای دریچه قابل تنظیم هوای تازه بوده بنابراین در محیط های مختلف متناسب با کاربری محل دستگیره تنظیم هوا در موقعیت مربوطه قرار داده می شود و در نتیجه محیطی با هوای سالم و با حداقل مصرف انرژی و تهویه ای بدست خواهد آمد.

·       با توجه به تلفیق هوای تازه با هوای برگشتی هوای تزریق شده به داخل رقیق گشته و آلودگی محیط به حداقل می رسد که بر اساس استاندارد بین المللی 12-Ach -6 توصیه شده است.

·       با توجه به تزریق هوای تازه ایجاد فشار مثبت دیگر نیازی به فن تخلیه هوای محیط نمی باشد و جایگزین آن دمپر وزنی خواهد شد.

·       با توجه به حذف فن تخلیه هوا انرژی الکتریکی کاهش می یابد.

8-   مجهز به سیستم هوشمند تنظیم و کنترل دما و ایمنی( قابل برنامه ریزی)

9-   افزایش امنیت محیط داخلی به جهت قرار داشتن پکیج در محیط خارجی که اهم آن به شرح ذیل می باشد:

-         ایمنی در برابر آتش سوزی

-         عدم توزیع گازهای حاصل از احتراق در محیط داخلی

-         عدم تراکم درگله مرغداریها

-         کاهش صدای ناشی از کارکرد سیستم در محیط داخل که خود در سالم سازی محیط و بازدهی موثر است.

*** لازم به ذکر است که تنفس هوای داخل توسط سیستم های گرمایشی موجب بروز مشکلات ذیل می باشد  عیوب ذیل در پکیج تولیدی ما نمی باشد:

1-   مکش هوای سرد به محیط داخلی و لایه لایه شدن جریان هوای سرد و گرم

2-   برگشت گازهای حاصل از احتراق به محیط داخلی و ناسالم شدن هوای محیط داخلی که موجب تاثیرات منفی بر رشد و بهره وری می گردد.

3-   قابلیت نصب سیستم های رطوب زن( با رطوبت کنترل شده) به سفارش مشتری

4-   طراحی شده جهت استفاده در واحدهای مسکونی (ویلایی-آپارتمانی) اداری آموزشی ورزشی صنعتی گلخانه الی و دام و طیور و ...

5-   دارای 1 سال ضمانت کلیه قطعات برقی و 3 سال قطعات مکانیکی

پکیج تهویه مطبوع بی نیاز از سیستم موتورخانه مرکزی جهت تامین هوای گرم زمستانی،هوای خنک تابستانی و آبگرم مصرفی در تمام فصول و ساخته شده است.پکیج تهویه مطبوع، هوای گرم زمستانی و هوای خنک تابستانی را به طور یکنواخت از طریق کانال کولر در داخل ساختمان و از طریق سیستم شوفاژ در داخل حمام توزیع می نماید.


تعمیر پکیج اخگر

تعمیرات مشعل اخگر

88314410

22171477

]]>
پکیج تهویه مطبوع اخگر 2018-12-03T21:26:40+01:00 2018-12-03T21:26:40+01:00 tag:http://akhgaran.ir/post/70 علیرضا احمدی تعمیر مشعل اخگرپکیج تهویه مطبوع اخگر پکیج تهویه مطبوع اخگر مدل HAC با ظرفیت های حرارتی 30000 و 40000 کیلوکالری در ساعت در قالب پک دستگاه زیبا و باکارکرد مطمئن وآرام جهت تامین گرمایش مطلوب در زمستان،هوای خنک مطبوع در تابستان و آبگرم مصرفی در تمام فصول طراحی و ساخته شده است. پکیج تهویه مطبوع اخگر مجهز به سیستم مرطوب کننده هوا بوده و دارای قابلیت هوادهی از طریق کانال کولر می باشد و بطور مستقل برای هرواحد مسکونی –اداری-تجاری- مورداستفاده قرار می گیرد. کارکرد ایمن،مطمئن و آرام ·&nb تعمیر مشعل اخگر


پکیج تهویه مطبوع اخگر

پکیج تهویه مطبوع اخگر مدل HAC با ظرفیت های حرارتی 30000 و 40000 کیلوکالری در ساعت در قالب پک دستگاه زیبا و باکارکرد مطمئن وآرام جهت تامین گرمایش مطلوب در زمستان،هوای خنک مطبوع در تابستان و آبگرم مصرفی در تمام فصول طراحی و ساخته شده است.

پکیج تهویه مطبوع اخگر مجهز به سیستم مرطوب کننده هوا بوده و دارای قابلیت هوادهی از طریق کانال کولر می باشد و بطور مستقل برای هرواحد مسکونی –اداری-تجاری- مورداستفاده قرار می گیرد.

کارکرد ایمن،مطمئن و آرام

·       تامین گرمایش  مطبوع از طریق عبور آب گرم از مبدل حرارتی

·       تامین هوای خنک مرطوب در تابستان

·       تامین آب گرم مصرفی فراوان در تمام فصول

·       مجهز به سیستم کنترل فشار و دما

·       قابلیت استفاده از ترموستات محیطی

·       مجهز به تصفیه هوا

·       سهولت در نصب و راه اندازی، سرویس و  نگهداری

·       استقلال هر واحد مسکونی در تامین گرمایش،سرمایش و آبگرم مصرفی

·       صرفه جویی در مصرف سوخت و انرژی

·       ایجاد شرایط مطلوب و بهداشتی

·       سرعت عمل در گرمایش محیط

·       مجهز به فن سانتریفوژ دارای سیستم کنترل سرعت پیوسته و فشار استا

تعمیر مشعل اخگر


88314410


22171477]]>
تعمیر مشعل اخگر استاد معین 2018-11-25T02:03:16+01:00 2018-11-25T02:03:16+01:00 tag:http://akhgaran.ir/post/68 علیرضا احمدی تعمیر مشعل گازی اخگر استاد معینطرز کار مشعل اتمسفریک گازسوز اخگر هرگاه درجهی حرارت آب داخل دیگ از درجهی حرارت تنظیم شده بر روی آکوستات آن پایین برود و شمعک هم روشن باشد، شیر برقی باز میشود. با باز شدن شیر برقی گاز از طریق انژکتورها در دهانهی لولههای هدایت کننده رها شده، پس از مخلوط شدن با هوا ( هوای اولیه)، به وسیلهی همین لولهها وارد دیگ میشود.تعمیر مشعل گازی اخگر استاد معین داخل کوره دیگ این مخلوط (گاز و هوا) به وسیلهی شمعک روشن شده، با هوای داخل کوره (هوای ثانویه) میسوزد، محصولا تعمیر مشعل گازی اخگر استاد معین
طرز کار مشعل اتمسفریک گازسوز اخگر 
هرگاه درجهی حرارت آب داخل دیگ از درجهی حرارت تنظیم شده بر روی آکوستات آن پایین برود و شمعک هم روشن باشد، شیر برقی باز میشود. 
با باز شدن شیر برقی گاز از طریق انژکتورها در دهانهی لولههای هدایت کننده رها شده، پس از مخلوط شدن با هوا ( هوای اولیه)، به وسیلهی همین لولهها وارد دیگ میشود.

تعمیر مشعل گازی اخگر استاد معین

 داخل کوره دیگ این مخلوط (گاز و هوا) به وسیلهی شمعک روشن شده، با هوای داخل کوره (هوای ثانویه) میسوزد، محصولات احتراق پس از تبادل با جدارههای دیگ، در اثر مکش دودکش به خارج هدایت میگردد. در نتیجه فشار داخل کورهی دیگ از فشار هوای محل کمتر شده، هوای موتورخانه به طور طبیعی وارد کورهی دیگ میشود و عمل سوختن ادامه مییابد. 
تعمیر مشعل اخگر استاد معین
زمانی که درجهی حرارت آب داخل دیگ به درجهی حرارت تنظیم شده بر روی اکوستات رسید، فاز شیر برقی پس از قطع شدن، بسته میشود و مشعل نیز خاموش میگردد.
توجه: چون انشعاب گاز شمعک قبل از شیر برقی است، بسته شدن شیر برقی باعث خاموش شدن شمعک نمیشود.

تعمیر مشعل گازی اخگر 
کاربرد مشعلهای گازی اتمسفریک گازسوز اخگر 
نوع سادهای از این مشعلها در نانواییها، قنادیها، سوناهای خشک و.... استفاده میشود. کاربرد دیگر مشعلهای اتمسفر یک بر روی دیگهای حرارت مرکزی ساختمانهای کوچک است.
محاسبه و انتخاب مشعلهای اتمسفریک گازسوز اخگر 
پس از انتخاب دیگ حرارت مرکزی با استفاده از رابطهی بازده، مقدار ظرفیت حرارتی مشعل را محاسبه میکنیم.
تعمیر مشعل گازی اخگر استاد معین
021.88195425
021.77682493

]]>
همه چیز در مورد مشعل 2018-11-25T01:50:50+01:00 2018-11-25T01:50:50+01:00 tag:http://akhgaran.ir/post/67 علیرضا احمدی مشعل گازی اخگرقسمتهای مختلف یک مشعل بدنه  1A  - درپوشرینگ شیشهی دید شعلهشیشه دید شعلهپیچ اتصال درپوش به بدنهمقوای نسوزی که حد فاصل مشعل و دیگ قرار میگیرد تا حرارت دیگ به بدنهی مشعل منتقل نشود پمپ گازوئیللولهی اتصال پمپ گازوئیل به شیر مغناطیسی شیر مغناطیسیرابطه شیر مغناطیسی و لولهی شمارهی 24مهرهصفحهی اتصال به بدنهدمپر تنظیم هواکوپلینگ پلاستیکی16-الکترو موتور17-چشم الکتریکی18-پایه چشم التریکی19-ترانسفور ماتور جرقه20-واشر عبور کابل از بدنه21-کابلهای فشار قوی22-الکترودهای جر مشعل گازی اخگر

قسمتهای مختلف یک مشعل 
بدنه
  1A  - درپوش
رینگ شیشهی دید شعله
شیشه دید شعله
پیچ اتصال درپوش به بدنه
مقوای نسوزی که حد فاصل مشعل و دیگ قرار میگیرد تا حرارت دیگ به بدنهی مشعل منتقل نشود 
پمپ گازوئیل
لولهی اتصال پمپ گازوئیل به شیر مغناطیسی 
شیر مغناطیسی
رابطه شیر مغناطیسی و لولهی شمارهی 24
مهره
صفحهی اتصال به بدنه
دمپر تنظیم هوا
کوپلینگ پلاستیکی
16-الکترو موتور
17-چشم الکتریکی
18-پایه چشم التریکی
19-ترانسفور ماتور جرقه
20-واشر عبور کابل از بدنه
21-کابلهای فشار قوی
22-الکترودهای جرقه 
23-پایه اتصال الکترودها به لوله شماره 24
24- لولهی حامل سوخت تحت فشار از پمپ به نازل
25-نگه دارندهی لوله حامل سوخت
26- شعله پخش کن (چرخانندهی هوا)
27-لولهی خروج شعله
A28  -  پیچ نگهدارندهی دمپر هوا
29 - پین تنظیم دمپر هوا
30-  درپوش
31-  کنترل خودکار (رله)
32-  پایهی کنترل خودکار
تعمیر مشعل گازی اخگر
2- بادزن (فن یا پروانه): 
بادزن مشعلها از نوع گریز از مرکز (سانتریفوژ) است که بر روی محور موتور نصب میگردد. پروانه با حرکت موتور به حرکت درمیآید و مولکولهای هوای بین پرهها، همراه فن شروع به چرخش کرده تحت تاثیر نیروی گریز از مرکز از لبهی پرهی به داخل محفظهی حلزونی شکل پرتاپ میشوند و به طرف اطاقک احتراق هدایت میگردند. در اثر خارج شدن مولکولهای هوای بین پرهها، فشار بین آنها کاهش یافته، یک خلاء نسبی در بین پرهها ایجاد میگردد. در نتیجه هوای موجود در مرکز بادزن، به سمت پرهها حرکت میکند و به دنبال آن هوای خارج وارد پروانه میشود برای کنترل مقدار هوای بادزن، در دهانهی مکش آن یک دمپر قرار میدهند که تنظیم آن در مشعل های کوچک دستی و ثابت است ولی در مشعلهای بزرگ به وسیلهی یک موتور، کنترل شده متنناسب با مقدار سوخت کم و زیاد میشود.
مشعلهای گازی (اتمسفر یک، دمنده دار))
تعمیر مشعل اخگر
مشعل گازی اتمسفر یک
این مشعل ها بدون موتور و فن هستند، به عبارت دیگر در این مشعلها دمندهی هوا وجود ندارد و گاز در داخل کورهی دیگ در فشار اتمسفر میسوزد (مانند اجاق گاز) به همین علت به آنها مشعلهای اتمسفر یک میگویند.
تعمیرات مشعل اخگر
اجزای مشعل گازی اتمسفر یک
1) شیر برقی: به وسیلهی آن جریان گاز به داخل کورهی دیگ، برقرار و یا قطع میگردد.
2) جرقه زن خودکار: عمل جرقه زدن برای روشن شدن (پیلوت) را انجام میدهد و شامل (ترانس جرقه) و (الکترودهای) مربوط به آن است.
3) شمعک: در تمام زمانی که مشعل مورد استفاده قرار میگیرد، شمعک روشن خواهد بود.
4) لوله های هدایت کننده ی گاز: مخلوط گاز و هوا از طریق این لولهها وارد دیگ میشود.
5) انژکتور: به وسیلهی آن گاز در دهانهی لولهی هدایتکننده رها میشود.
6) ترموکوپل: در مشعلهای گازی اتمسفریک ، ترموکوپل وظیفهی حفاظت و ایمنی را عهدهدار است. نظیر ترموکوپلهای اجاق گاز.
7) توزیع کنندهی گاز: گاز پس از عبور شیر برقی وارد توزیعکننده شده، به وسیلهی آن به انژکتورها هدایت میگردد.
8) شستی روشنکننده: با فشار دادن این شستی عمل جرقه زدن صورت میگیرد و پس از آن شمعک روشن میشود.
9) شسستی خاموشکننده: با فشار دادن این شستی مشعل خاموش میگردد.
10) بدنهی مشعل: بدنهی مشعل پوشش فلزی رنگ شدهای است که بر روی قطعات مونتاژ شدهی مشعل نصب میگردد.
تعمیر مشعل اخگر
طرز کار مشعل اتمسفر یک
هرگاه درجهی حرارت آب داخل دیگ از درجهی حرارت تنظیم شده بر روی آکوستات آن پایین برود و شمعک هم روشن باشد، شیر برقی بار میشود. با بار شدن شیر برقی گاز از طریق انژکتورها در دهانهی لولههای هدایت کننده رها شده، پس از مخلوط شدن با هوا ( هوای اولیه)، به وسیلهی همین لولهها وارد دیگ میشود. داخل کورهی دیگ این مخلوط (گاز و هوا) به وسیلهی شمعک روشن شده، با هوای داخل کوره (هوای ثانویه) میسوزد، محصولات احتراق پس از تبادل با جدارههای دیگ، در اثر مکش دودکش به خارج هدایت میگردد. در نتیجه فشار داخل کورهی دیگ از فشار هوای محل کمتر شده، هوای موتورخانه به طور طبیعی وارد کورهی دیگ میشود و عمل سوختن ادامه مییابد. 
زمانی که درجهی حرارت آب داخل دیگ به درجهی حرارت تنظیم شده بر روی اکوستات رسید، فاز شیر برقی پس از قطع شدن، بسته میشود و مشعل نیز خاموش میگردد.
توجه: چون انشعاب گاز شمعک قبل از شیر برقی است، بسته شدن شیر برقی باعث خاموش شدن شمعک نمیشود.
کاربرد مشعلهای گازی اتمسفر یک
نوع سادهای از این مشعلها در نانواییها، قنادیها، سوناهای خشک و.... استفاده میشود. کاربرد دیگر مشعلهای اتمسفر یک بر روی دیگهای حرارت مرکزی ساختمانهای کوچک است.
محاسبه و انتخاب مشعلهای اتمسفر یک
پس از انتخاب دیگ حرارت مرکزی با استفاده از رابطهی بازده، مقدار ظرفیت حرارتی مشعل را محاسبه میکنیم، سپس با مراجعه به کاتالوگ یکی از سازندگان مشعل اتمسفر یک، مدل مشعل مناسب را انتخاب میکنیم.
مشعل گازی دمندهدار (فندار)
در این نوع مشعلها، هوای لازم برای اشتعال گاز به وسیلهی پروانهی گریز از مرکز به داخل کوره دیگ دمیده میشود. به این علت آنها را (مشعلهای گازی با هوای تحت فشار) مینامند.
اجزای مشعل گازی دمندهدار (فندار)
1) الکتروموتور: الکتروموتور مشعلهای گازی مانند الکتروموتور مشعلهای گازوئیلی است.
2) بادزن: بادزن مشعلهای گازی با بادزن مشعلهای گازوئیلی از نظر کار تفاوتی ندارد.
3) ترانسفورماتور: ترانسفورماتور مشعلهای گازی مانند ترانسفورماتور مشعلهای گازوئیلی است .
4)شیر برقی ( شیر مغناطیسی )تفاوت این شیر برقی  با شیر مشعل های گازوئیلی  در این است که با ورود برق به آن برای جلوگیری از انفجار) یک مرتبه مسیر عبور گاز را باز نمیکند بلکه باز شدن آن تدریجی است و شعله کم کم افزایش مییابد اما قطع شدن آن لحظهای است.
مشعل 2-کلید کنترل فشار هوا 3- شیر برقی 4-کلید کنترل فشار گاز 5-رگولاتور فشار گاز 6- فیلتر (صافی) گاز 7-شیر قطع و وصل دستی گاز (شیر توپکی) M1و M2و M3 محلهای اندازهگیری فشار گاز توسط فشار سنج.
5)کلید کنترل فشار گاز: فشار گاز ورودی به مشعل نباید کمتر از حد معینی شود وگرنه دلیل فشار هوا و کمبود گاز، مخلوط این دو از نظر میزان گاز رقیق بوده، باعث قطع شعله خواهد شد ممکن است خطراتی را به وجود آورد، برای اطمینان از فشار کافی گاز روی شیر برقی یا رگولاتور و لولهی گاز، کلید کنترل فشار گاز را نصب میکنند. اگر فشار گاز داخل لولهی اصلی که از طریق دهانه ی پایین به زیر دیافراگم لاستیکی اثر میکند به اندازهی کافی باشد،‌دیافراگم به طرف بالا حرکت میکند و باعث اتصال کنتاکتهای Aو C میشود و برعکس ارتباط کنتاکتهای Aو Bقطع میشود. از کنتاکتهای Aو Cدر مدار رلهی کنترل مشعل استفاده میشود تا در صورت کافی نبودن فشار و قطع شدن کنتاکتهای Aو  Cرله، مشعل را از کار بیاندازد. با تنظیم نیروی فنر متصل به پیچ تنظیم فشار، میتوان فشار عمل کلید را کم و یا زیاد کرد. 
6) کلید کنترل فشار هوا: گاز با فشاری که دارد در صورت باز بودن شیر مغناطیسی ، وارد اطاقک احتراق دیگ میشود و با کافی نبودن هوا، امکان ناقص سوختن گاز و یا خاموش شدن شعله پیش میآید. برای اطمینان از وجود هوای کافی برای احتراق، میتوان از کلید کنترل فشار هوا استفاده کرد. ساختمان این کلید به جز مقادیر فشار مشابه کلید کنترل فشار گاز است. این کلید دهانهی زیر دیافراگم را توسط یک لوله به محل خروج هوا از وانتیلاتور مشعل وصل میکنند تا فشار هوای خروجی به زیر دیافراگم اثر کرده، در صورت کافی بودن فشار، کنتاکتهای A وc را که در مدار رلهی کنترل قرار گرفتهاند، وصل میکند و مشعل اجازهی ادامهی کار پیدا کند.
7) کلید گریز از مرکز: در صورتی که در زمان ورود گاز به اطاقک احتراق، هوای لازم به وسیلهی فن به داخل دیگ دمیده نشود (فن کار نکند)، گاز در داخل اطاقک احتراق دیگ جمع شده، به هنگام جرقه زدن باعث انفجار میگردد. برای جلوگیری از این عمل، یک کلید گریز از مرکز را به محور موتور فن متصل میکنند. با به کار افتادن الکتروموتور محور کلید نیز به حرکت درآمده، در یک دور معین کنتاکتهای آن به یکدیگر وصل میشوند و یا تکمیل مداری در داخل رلهی مشعل، الکتروموتور مشعل اجازهی ادامهی کار پیدا میکند. شکل (15-1-3)
   8 ) الکترودهای جرقه: الکترودهای جرقه در مشعل گازی نیز مانند مشعل گازوئیلی   به کار میرود، فقط در بعضی مواقع به جای استفاده از دو الکترود، از یک الکترود (برای تشکیل قوس الکتریکی) استفاده میشود. در این حالت بدنهی فلزی مشعل، کار الکترود دوم را انجام میدهد.
9) شبکهی احتراق: در مشعل گازی به جای استفاده از شعله پخش کن، از شبکهی احتراق استفاده میشود زیرا قبل از شبکه عمل اختلاط هوا و گاز به خوبی صورت گرفته، احتیاج به چرخاندن هوا نیست، در نتیجه مخلوط ضمن عبور از شبکه، بر اثر قوس الکتریکی محترق شده، شعله به داخل اطاقک احتراق امتداد مییابد.
10) چشم الکتریکی و میلهی یونیزاسیون: برای کنترل شعله در مشعل گازی به دو روش میتوان عمل کرد:
الف) استفاده از چشم الکتریکی: در این روش به دلیل رنگ آب شعله، از چشم الکتریکی حساس در برابر اشعهی ماورا‌بنفس استفاده میشود. توجه به این نکته ضروری است که چون چشم الکتریکی مشعلهای گازوئیلی در برابر اشعهی ماورا بنفش حساس نیست نمیتوان از آن برای کنترل شعلهی مشعلهای گازی استفاده نمود و بالعکس.
ب) استفاده از خاصیت یونیزاسیون: در این طریقه یک میله مقاوم در مقابل حرارت، به نام (میله یونیزاسیون) در فضای شعله نصب گردیده، طرف دوم آن به اتصال مربوطه داخل کنترل الکترونیک مشعل بسته میشود. در فاصلهی 3 تا 5 میلیمتری از میلهی یونیزاسیون، میلهی بدنه( معمولا شبکه احتراق) قرار دارد. مولکولهای هوای موجود در فاصلهی این دو میله، در اثر شعله، یونیزه شده، دارای بار الکتریکی مثبت و منفی میشوند، یونهای مثبت جذب بدنه و یونهای منفی جذب میلهی یونیزاسیون میگردند. به این طریق یک جریان مستقیم در حد (1 تا 10) میکرو امیر ایجاد میشود.
در کنترل الکترونیک مشعل، در مدار میلهی یونیزاسیون و میلهی بدنه رلها به نام (رلهی ناظر بر شعله) وجود دارد که فقط به وسیلهی جریان مستقیم مغناطیس میگردد. با عبور جریان مستقیم حاصل از عمل یونیزاسیون از بویین آن، رلهی مغناطیس شده، مدار را در کنترل الکترونیک میبندد و در نتیجه اجازهی ادامهی کار به مشعل داده میشود. اگرچه به هر دلیلی این جریان از بویین رله عبور نکند، مشعل بعد از چند ثانیه خاموش خواهد شد.
طرز کار مشعل گازی دمندهدار (فندار)
در صورت نیاز به حرارت و وصل بودن کنتاکت کنترل فشار گاز،‌موتور مشعل شروع به کار کرده، با دمیدن هوا به وسیلهی فن به داخل دیگ، عمل تخلیهی گازهای قابل احتراق را ( که احتمالا در داخل دیگ وجود دارد) انجام میدهد. بعد از دور گرفتن موتور مشعل، به وسیلهی کلید گریز از مرکز و یا بوسیلهی کلید فشار هوا، مداری درون کنترل الکترونیک بسته شده، اجازهی ادامهی کار به موتور داده میشود. ترانسفورماتور جرقه، برق دار شده، بین الکترود جرقه و شبکهی احتراق، قوس الکتریکی حاصل میشود (جرقه زده میشود) پس از آن شیر برقی باز شده، گاز یا هوای دمیده شده (به وسیلهی فن) مخلوط گردیده، وارد کورهی دیگ میشود. در کورهی دیگ، مخلوط  گاز و هوا به وسیلهی جرقه مشتعل میگردد و به طریقی که در شرح میلهی یونیزاسیون بیان شد، در صورت ایجاد شعله، به مشعل اجازهی ادامهی کار داده میشود و تا رسیدن درجه حرارت آب داخل دیگ به درجه حرارت تنظیم شده بر روی آکوستات، مشعل کار کرده، با قطع شدن آکوستات مشعل خاموش میشود.
کاربرد مشعلهای گازی دمنده دار (فندار)
مشعلهای گازی دمنده دار کاربرد بسیاری دارند، از جمله در سیستم حرارت مرکزی ساختمانها، بر روی دیگهای چدنی، دیگهای آب گرم، آب داغ و بخار، در صنعت ذوب فلزات، در کارخانههای نورد ورق برای رساندن دمای شمش آهن به درجه حرارت نورد، در کارخانه لاستیک سازی، در کارخانههای پتروشیمی و...
محاسبه و انتخاب مشعلهای گازی دمندهدار
محاسبه و انتخاب این مشعلها دقیقا مشابه محاسبه و انتخاب مشعلهای گازی اتمسفر یک است، با این تفاوت که برای انتخاب باید از جدول مخصوص آنها استفاده شود.
رله مشعل گازی دمنده دار (فندار):
رله مشعلهای گازی توسط کارخانههای مختلف با برنامهریزیهای گوناگون طراحی شده، ساخته و به بازار عرضه میشود.
   طرز کار رله مشعل گازی دمنه دار( فندار):
ترموستاتهای قطع و وصل سیستم گرمکننده را ترموستات یک فصلی مینامند.
از ترموستاتهای قطع و وصلی برای خاموس و روشن کردن پروانه دنی فن کوئل و خاموش و روشن نمودن پمپ سیرکولاسیون سیستم گرم کننده استفاده میشود.
اجزای مختلف یک سیستم حرارت مرکزی با آب گرم 
Boller body  بدنهی دیگ 
Hot water slcrage cy linder  ستون آب گرم 
Cold water supply ورود آب سرد
Gate valve شیر فلکهی کشویی 
Salety valve شیر اطمینان
Secondary domestlc hot water flow لولهی رفت آب گرم بهداشتی 
Secondary domestic hot water return لولهی برگشت آب گرم
Hesthng flow main  لولهی اصلی رفت گرمایی 
4 way mlxing valve شیر موتوری چهار راهه 
Circulating pump پمپ سیر کولاتور
Heatlng return main لولهی اصلی برگشت گرمایی 
Radlators  رادیاتورها
Expansion vessel مخزن انبساط
Draw-off cock شیر تخلیه
Salety valve شیر اطمینان 
Pump for primary cylinder clrculation پمپ آب گرم بهداشتی
Temperalure sensor for heatlng main سنسور دمایی برای لولهی اصلی گرمایی 
Room thermostat ترموستات اتاقی 
Outside air temperature sensor سنسور دمایی هوای بیرون
Controller with time swltch کنترلکننده با تایمر
Electric Mains connection اتصال اصلی برق
Vent plug درپوش هواگیری
Non return valve شیر یک طرفه 
Switch box جعبهی کلید
Burner مشعل 
تعمیرات مشعل اخگر
02188314410
]]>
تعمیر مشعل اخگر قلهک 2018-11-19T23:02:14+01:00 2018-11-19T23:02:14+01:00 tag:http://akhgaran.ir/post/66 علیرضا احمدی تعمیر مشعل گازی اخگر قلهکطرز کار مشعل اتمسفریک گازسوز اخگر هرگاه درجهی حرارت آب داخل دیگ از درجهی حرارت تنظیم شده بر روی آکوستات آن پایین برود و شمعک هم روشن باشد، شیر برقی باز میشود. با باز شدن شیر برقی گاز از طریق انژکتورها در دهانهی لولههای هدایت کننده رها شده، پس از مخلوط شدن با هوا ( هوای اولیه)، به وسیلهی همین لولهها وارد دیگ میشود.تعمیر مشعل گازی اخگر قلهک داخل کوره دیگ این مخلوط (گاز و هوا) به وسیلهی شمعک روشن شده، با هوای داخل کوره (هوای ثانویه) میسوزد، محصولات احتراق پس
تعمیر مشعل گازی اخگر قلهک
طرز کار مشعل اتمسفریک گازسوز اخگر 
هرگاه درجهی حرارت آب داخل دیگ از درجهی حرارت تنظیم شده بر روی آکوستات آن پایین برود و شمعک هم روشن باشد، شیر برقی باز میشود. 
با باز شدن شیر برقی گاز از طریق انژکتورها در دهانهی لولههای هدایت کننده رها شده، پس از مخلوط شدن با هوا ( هوای اولیه)، به وسیلهی همین لولهها وارد دیگ میشود.

تعمیر مشعل گازی اخگر قلهک

 داخل کوره دیگ این مخلوط (گاز و هوا) به وسیلهی شمعک روشن شده، با هوای داخل کوره (هوای ثانویه) میسوزد، محصولات احتراق پس از تبادل با جدارههای دیگ، در اثر مکش دودکش به خارج هدایت میگردد. در نتیجه فشار داخل کورهی دیگ از فشار هوای محل کمتر شده، هوای موتورخانه به طور طبیعی وارد کورهی دیگ میشود و عمل سوختن ادامه مییابد. 
تعمیر مشعل اخگر قلهک
زمانی که درجهی حرارت آب داخل دیگ به درجهی حرارت تنظیم شده بر روی اکوستات رسید، فاز شیر برقی پس از قطع شدن، بسته میشود و مشعل نیز خاموش میگردد.
توجه: چون انشعاب گاز شمعک قبل از شیر برقی است، بسته شدن شیر برقی باعث خاموش شدن شمعک نمیشود.

تعمیر مشعل گازی اخگر 
کاربرد مشعلهای گازی اتمسفریک گازسوز اخگر 
نوع سادهای از این مشعلها در نانواییها، قنادیها، سوناهای خشک و.... استفاده میشود. کاربرد دیگر مشعلهای اتمسفر یک بر روی دیگهای حرارت مرکزی ساختمانهای کوچک است.
محاسبه و انتخاب مشعلهای اتمسفریک گازسوز اخگر 
پس از انتخاب دیگ حرارت مرکزی با استفاده از رابطهی بازده، مقدار ظرفیت حرارتی مشعل را محاسبه میکنیم.
تعمیر مشعل گازی اخگر قلهک
021.88195425
021.77682493

]]>
تعمیر مشعل اخگر غرب تهران 2018-11-19T22:56:13+01:00 2018-11-19T22:56:13+01:00 tag:http://akhgaran.ir/post/65 علیرضا احمدی تعمیر مشعل گازی اخگر غرب تهرانطرز کار مشعل اتمسفریک گازسوز اخگر هرگاه درجهی حرارت آب داخل دیگ از درجهی حرارت تنظیم شده بر روی آکوستات آن پایین برود و شمعک هم روشن باشد، شیر برقی باز میشود. با باز شدن شیر برقی گاز از طریق انژکتورها در دهانهی لولههای هدایت کننده رها شده، پس از مخلوط شدن با هوا ( هوای اولیه)، به وسیلهی همین لولهها وارد دیگ میشود.تعمیر مشعل گازی اخگر غرب تهران داخل کوره دیگ این مخلوط (گاز و هوا) به وسیلهی شمعک روشن شده، با هوای داخل کوره (هوای ثانویه) میسوزد، محصولات
تعمیر مشعل گازی اخگر غرب تهران
طرز کار مشعل اتمسفریک گازسوز اخگر 
هرگاه درجهی حرارت آب داخل دیگ از درجهی حرارت تنظیم شده بر روی آکوستات آن پایین برود و شمعک هم روشن باشد، شیر برقی باز میشود. 
با باز شدن شیر برقی گاز از طریق انژکتورها در دهانهی لولههای هدایت کننده رها شده، پس از مخلوط شدن با هوا ( هوای اولیه)، به وسیلهی همین لولهها وارد دیگ میشود.

تعمیر مشعل گازی اخگر غرب تهران

 داخل کوره دیگ این مخلوط (گاز و هوا) به وسیلهی شمعک روشن شده، با هوای داخل کوره (هوای ثانویه) میسوزد، محصولات احتراق پس از تبادل با جدارههای دیگ، در اثر مکش دودکش به خارج هدایت میگردد. در نتیجه فشار داخل کورهی دیگ از فشار هوای محل کمتر شده، هوای موتورخانه به طور طبیعی وارد کورهی دیگ میشود و عمل سوختن ادامه مییابد. 
تعمیر مشعل اخگر غرب تهران 
زمانی که درجهی حرارت آب داخل دیگ به درجهی حرارت تنظیم شده بر روی اکوستات رسید، فاز شیر برقی پس از قطع شدن، بسته میشود و مشعل نیز خاموش میگردد.
توجه: چون انشعاب گاز شمعک قبل از شیر برقی است، بسته شدن شیر برقی باعث خاموش شدن شمعک نمیشود.

تعمیر مشعل گازی اخگر 
کاربرد مشعلهای گازی اتمسفریک گازسوز اخگر 
نوع سادهای از این مشعلها در نانواییها، قنادیها، سوناهای خشک و.... استفاده میشود. کاربرد دیگر مشعلهای اتمسفر یک بر روی دیگهای حرارت مرکزی ساختمانهای کوچک است.
محاسبه و انتخاب مشعلهای اتمسفریک گازسوز اخگر 
پس از انتخاب دیگ حرارت مرکزی با استفاده از رابطهی بازده، مقدار ظرفیت حرارتی مشعل را محاسبه میکنیم.
تعمیر مشعل گازی اخگر غرب تهران
021.88195425
021.77682493

]]>
تعمیر مشعل اخگر میرداماد 2018-11-19T22:52:11+01:00 2018-11-19T22:52:11+01:00 tag:http://akhgaran.ir/post/64 علیرضا احمدی تعمیر مشعل گازی اخگر میردامادطرز کار مشعل اتمسفریک گازسوز اخگر هرگاه درجهی حرارت آب داخل دیگ از درجهی حرارت تنظیم شده بر روی آکوستات آن پایین برود و شمعک هم روشن باشد، شیر برقی باز میشود. با باز شدن شیر برقی گاز از طریق انژکتورها در دهانهی لولههای هدایت کننده رها شده، پس از مخلوط شدن با هوا ( هوای اولیه)، به وسیلهی همین لولهها وارد دیگ میشود.تعمیر مشعل گازی اخگر میرداماد داخل کوره دیگ این مخلوط (گاز و هوا) به وسیلهی شمعک روشن شده، با هوای داخل کوره (هوای ثانویه) میسوزد، محصولات اح
تعمیر مشعل گازی اخگر میرداماد
طرز کار مشعل اتمسفریک گازسوز اخگر 
هرگاه درجهی حرارت آب داخل دیگ از درجهی حرارت تنظیم شده بر روی آکوستات آن پایین برود و شمعک هم روشن باشد، شیر برقی باز میشود. 
با باز شدن شیر برقی گاز از طریق انژکتورها در دهانهی لولههای هدایت کننده رها شده، پس از مخلوط شدن با هوا ( هوای اولیه)، به وسیلهی همین لولهها وارد دیگ میشود.

تعمیر مشعل گازی اخگر میرداماد

 داخل کوره دیگ این مخلوط (گاز و هوا) به وسیلهی شمعک روشن شده، با هوای داخل کوره (هوای ثانویه) میسوزد، محصولات احتراق پس از تبادل با جدارههای دیگ، در اثر مکش دودکش به خارج هدایت میگردد. در نتیجه فشار داخل کورهی دیگ از فشار هوای محل کمتر شده، هوای موتورخانه به طور طبیعی وارد کورهی دیگ میشود و عمل سوختن ادامه مییابد. 
تعمیر مشعل اخگر میرداماد
زمانی که درجهی حرارت آب داخل دیگ به درجهی حرارت تنظیم شده بر روی اکوستات رسید، فاز شیر برقی پس از قطع شدن، بسته میشود و مشعل نیز خاموش میگردد.
توجه: چون انشعاب گاز شمعک قبل از شیر برقی است، بسته شدن شیر برقی باعث خاموش شدن شمعک نمیشود.

تعمیر مشعل گازی اخگر 
کاربرد مشعلهای گازی اتمسفریک گازسوز اخگر 
نوع سادهای از این مشعلها در نانواییها، قنادیها، سوناهای خشک و.... استفاده میشود. کاربرد دیگر مشعلهای اتمسفر یک بر روی دیگهای حرارت مرکزی ساختمانهای کوچک است.
محاسبه و انتخاب مشعلهای اتمسفریک گازسوز اخگر 
پس از انتخاب دیگ حرارت مرکزی با استفاده از رابطهی بازده، مقدار ظرفیت حرارتی مشعل را محاسبه میکنیم.
تعمیر مشعل گازی اخگر میرداماد
021.88195425
021.77682493

]]>
تعمیر مشعل اخگر کارگر شمالی 2018-11-19T22:49:07+01:00 2018-11-19T22:49:07+01:00 tag:http://akhgaran.ir/post/63 علیرضا احمدی تعمیر مشعل گازی اخگر کارگر شمالیطرز کار مشعل اتمسفریک گازسوز اخگر هرگاه درجهی حرارت آب داخل دیگ از درجهی حرارت تنظیم شده بر روی آکوستات آن پایین برود و شمعک هم روشن باشد، شیر برقی باز میشود. با باز شدن شیر برقی گاز از طریق انژکتورها در دهانهی لولههای هدایت کننده رها شده، پس از مخلوط شدن با هوا ( هوای اولیه)، به وسیلهی همین لولهها وارد دیگ میشود.تعمیر مشعل گازی اخگر کارگر شمالی داخل کوره دیگ این مخلوط (گاز و هوا) به وسیلهی شمعک روشن شده، با هوای داخل کوره (هوای ثانویه) میسوزد، محصو
تعمیر مشعل گازی اخگر کارگر شمالی
طرز کار مشعل اتمسفریک گازسوز اخگر 
هرگاه درجهی حرارت آب داخل دیگ از درجهی حرارت تنظیم شده بر روی آکوستات آن پایین برود و شمعک هم روشن باشد، شیر برقی باز میشود. 
با باز شدن شیر برقی گاز از طریق انژکتورها در دهانهی لولههای هدایت کننده رها شده، پس از مخلوط شدن با هوا ( هوای اولیه)، به وسیلهی همین لولهها وارد دیگ میشود.

تعمیر مشعل گازی اخگر کارگر شمالی

 داخل کوره دیگ این مخلوط (گاز و هوا) به وسیلهی شمعک روشن شده، با هوای داخل کوره (هوای ثانویه) میسوزد، محصولات احتراق پس از تبادل با جدارههای دیگ، در اثر مکش دودکش به خارج هدایت میگردد. در نتیجه فشار داخل کورهی دیگ از فشار هوای محل کمتر شده، هوای موتورخانه به طور طبیعی وارد کورهی دیگ میشود و عمل سوختن ادامه مییابد. 
تعمیر مشعل اخگر کارگر شمالی
زمانی که درجهی حرارت آب داخل دیگ به درجهی حرارت تنظیم شده بر روی اکوستات رسید، فاز شیر برقی پس از قطع شدن، بسته میشود و مشعل نیز خاموش میگردد.
توجه: چون انشعاب گاز شمعک قبل از شیر برقی است، بسته شدن شیر برقی باعث خاموش شدن شمعک نمیشود.

تعمیر مشعل گازی اخگر 
کاربرد مشعلهای گازی اتمسفریک گازسوز اخگر 
نوع سادهای از این مشعلها در نانواییها، قنادیها، سوناهای خشک و.... استفاده میشود. کاربرد دیگر مشعلهای اتمسفر یک بر روی دیگهای حرارت مرکزی ساختمانهای کوچک است.
محاسبه و انتخاب مشعلهای اتمسفریک گازسوز اخگر 
پس از انتخاب دیگ حرارت مرکزی با استفاده از رابطهی بازده، مقدار ظرفیت حرارتی مشعل را محاسبه میکنیم.
تعمیر مشعل گازی اخگر کارگر شمالی
021.88195425
021.77682493

]]>
تعمیر مشعل گازی اخگر شیخ بهایی سئول 2018-11-19T22:39:36+01:00 2018-11-19T22:39:36+01:00 tag:http://akhgaran.ir/post/62 علیرضا احمدی تعمیر مشعل گازی اخگر شیخ بهایی سئولطرز کار مشعل اتمسفریک گازسوز اخگر هرگاه درجهی حرارت آب داخل دیگ از درجهی حرارت تنظیم شده بر روی آکوستات آن پایین برود و شمعک هم روشن باشد، شیر برقی باز میشود. با باز شدن شیر برقی گاز از طریق انژکتورها در دهانهی لولههای هدایت کننده رها شده، پس از مخلوط شدن با هوا ( هوای اولیه)، به وسیلهی همین لولهها وارد دیگ میشود.تعمیر مشعل گازی اخگر شیخ بهایی سئول داخل کوره دیگ این مخلوط (گاز و هوا) به وسیلهی شمعک روشن شده، با هوای داخل کوره (هوای ثانویه) میسوزد
تعمیر مشعل گازی اخگر شیخ بهایی سئول
طرز کار مشعل اتمسفریک گازسوز اخگر 
هرگاه درجهی حرارت آب داخل دیگ از درجهی حرارت تنظیم شده بر روی آکوستات آن پایین برود و شمعک هم روشن باشد، شیر برقی باز میشود. 
با باز شدن شیر برقی گاز از طریق انژکتورها در دهانهی لولههای هدایت کننده رها شده، پس از مخلوط شدن با هوا ( هوای اولیه)، به وسیلهی همین لولهها وارد دیگ میشود.

تعمیر مشعل گازی اخگر شیخ بهایی سئول

 داخل کوره دیگ این مخلوط (گاز و هوا) به وسیلهی شمعک روشن شده، با هوای داخل کوره (هوای ثانویه) میسوزد، محصولات احتراق پس از تبادل با جدارههای دیگ، در اثر مکش دودکش به خارج هدایت میگردد. در نتیجه فشار داخل کورهی دیگ از فشار هوای محل کمتر شده، هوای موتورخانه به طور طبیعی وارد کورهی دیگ میشود و عمل سوختن ادامه مییابد. 
تعمیر مشعل اخگر شیخ بهائی سئول
زمانی که درجهی حرارت آب داخل دیگ به درجهی حرارت تنظیم شده بر روی اکوستات رسید، فاز شیر برقی پس از قطع شدن، بسته میشود و مشعل نیز خاموش میگردد.
توجه: چون انشعاب گاز شمعک قبل از شیر برقی است، بسته شدن شیر برقی باعث خاموش شدن شمعک نمیشود.

تعمیر مشعل گازی اخگر 
کاربرد مشعلهای گازی اتمسفریک گازسوز اخگر 
نوع سادهای از این مشعلها در نانواییها، قنادیها، سوناهای خشک و.... استفاده میشود. کاربرد دیگر مشعلهای اتمسفر یک بر روی دیگهای حرارت مرکزی ساختمانهای کوچک است.
محاسبه و انتخاب مشعلهای اتمسفریک گازسوز اخگر 
پس از انتخاب دیگ حرارت مرکزی با استفاده از رابطهی بازده، مقدار ظرفیت حرارتی مشعل را محاسبه میکنیم.
تعمیر مشعل گازی اخگر شیخ بهائی سئول
021.88195425
021.77682493

]]>
تعمیرات مشعل اخگر در شهرک غرب 2018-10-24T16:34:27+01:00 2018-10-24T16:34:27+01:00 tag:http://akhgaran.ir/post/61 علیرضا احمدی تعمیر مشعل گازی اخگر شهرک غربطرز کار مشعل اتمسفریک گازسوز اخگر هرگاه درجهی حرارت آب داخل دیگ از درجهی حرارت تنظیم شده بر روی آکوستات آن پایین برود و شمعک هم روشن باشد، شیر برقی باز میشود. با باز شدن شیر برقی گاز از طریق انژکتورها در دهانهی لولههای هدایت کننده رها شده، پس از مخلوط شدن با هوا ( هوای اولیه)، به وسیلهی همین لولهها وارد دیگ میشود.تعمیر مشعل اخگر در شهرک غرب داخل کوره دیگ این مخلوط (گاز و هوا) به وسیلهی شمعک روشن شده، با هوای داخل کوره (هوای ثانویه) میسوزد، محصولات اح تعمیر مشعل گازی اخگر شهرک غرب
طرز کار مشعل اتمسفریک گازسوز اخگر 
هرگاه درجهی حرارت آب داخل دیگ از درجهی حرارت تنظیم شده بر روی آکوستات آن پایین برود و شمعک هم روشن باشد، شیر برقی باز میشود. 
با باز شدن شیر برقی گاز از طریق انژکتورها در دهانهی لولههای هدایت کننده رها شده، پس از مخلوط شدن با هوا ( هوای اولیه)، به وسیلهی همین لولهها وارد دیگ میشود.

تعمیر مشعل اخگر در شهرک غرب

 داخل کوره دیگ این مخلوط (گاز و هوا) به وسیلهی شمعک روشن شده، با هوای داخل کوره (هوای ثانویه) میسوزد، محصولات احتراق پس از تبادل با جدارههای دیگ، در اثر مکش دودکش به خارج هدایت میگردد. در نتیجه فشار داخل کورهی دیگ از فشار هوای محل کمتر شده، هوای موتورخانه به طور طبیعی وارد کورهی دیگ میشود و عمل سوختن ادامه مییابد. 
تعمیر مشعل اخگر شهرک غرب
زمانی که درجهی حرارت آب داخل دیگ به درجهی حرارت تنظیم شده بر روی اکوستات رسید، فاز شیر برقی پس از قطع شدن، بسته میشود و مشعل نیز خاموش میگردد.
توجه: چون انشعاب گاز شمعک قبل از شیر برقی است، بسته شدن شیر برقی باعث خاموش شدن شمعک نمیشود.

تعمیر مشعل گازی اخگر در شهرک غرب
کاربرد مشعلهای گازی اتمسفریک گازسوز اخگر 
نوع سادهای از این مشعلها در نانواییها، قنادیها، سوناهای خشک و.... استفاده میشود. کاربرد دیگر مشعلهای اتمسفر یک بر روی دیگهای حرارت مرکزی ساختمانهای کوچک است.
محاسبه و انتخاب مشعلهای اتمسفریک گازسوز اخگر 
پس از انتخاب دیگ حرارت مرکزی با استفاده از رابطهی بازده، مقدار ظرفیت حرارتی مشعل را محاسبه میکنیم.
تعمیر مشعل گازی اخگر شهرک غرب
021.88195425
021.77682493
]]>
تعمیر مشعل اخگر در تجریش 2018-10-24T16:31:52+01:00 2018-10-24T16:31:52+01:00 tag:http://akhgaran.ir/post/60 علیرضا احمدی تعمیر مشعل اخگر در تجریشطرز کار مشعل اتمسفریک گازسوز اخگر هرگاه درجهی حرارت آب داخل دیگ از درجهی حرارت تنظیم شده بر روی آکوستات آن پایین برود و شمعک هم روشن باشد، شیر برقی باز میشود. با باز شدن شیر برقی گاز از طریق انژکتورها در دهانهی لولههای هدایت کننده رها شده، پس از مخلوط شدن با هوا ( هوای اولیه)، به وسیلهی همین لولهها وارد دیگ میشود.تعمیر مشعل اخگر  در تجریش داخل کوره دیگ این مخلوط (گاز و هوا) به وسیلهی شمعک روشن شده، با هوای داخل کوره (هوای ثانویه) میسوزد، محصولات احتراق تعمیر مشعل اخگر در تجریش
طرز کار مشعل اتمسفریک گازسوز اخگر 
هرگاه درجهی حرارت آب داخل دیگ از درجهی حرارت تنظیم شده بر روی آکوستات آن پایین برود و شمعک هم روشن باشد، شیر برقی باز میشود. 
با باز شدن شیر برقی گاز از طریق انژکتورها در دهانهی لولههای هدایت کننده رها شده، پس از مخلوط شدن با هوا ( هوای اولیه)، به وسیلهی همین لولهها وارد دیگ میشود.

تعمیر مشعل اخگر  در تجریش

 داخل کوره دیگ این مخلوط (گاز و هوا) به وسیلهی شمعک روشن شده، با هوای داخل کوره (هوای ثانویه) میسوزد، محصولات احتراق پس از تبادل با جدارههای دیگ، در اثر مکش دودکش به خارج هدایت میگردد. در نتیجه فشار داخل کورهی دیگ از فشار هوای محل کمتر شده، هوای موتورخانه به طور طبیعی وارد کورهی دیگ میشود و عمل سوختن ادامه مییابد. 
تعمیر مشعل اخگر در تجریش
زمانی که درجهی حرارت آب داخل دیگ به درجهی حرارت تنظیم شده بر روی اکوستات رسید، فاز شیر برقی پس از قطع شدن، بسته میشود و مشعل نیز خاموش میگردد.
توجه: چون انشعاب گاز شمعک قبل از شیر برقی است، بسته شدن شیر برقی باعث خاموش شدن شمعک نمیشود.

تعمیر مشعل گازی اخگر در تجریش
کاربرد مشعلهای گازی اتمسفریک گازسوز اخگر 
نوع سادهای از این مشعلها در نانواییها، قنادیها، سوناهای خشک و.... استفاده میشود. کاربرد دیگر مشعلهای اتمسفر یک بر روی دیگهای حرارت مرکزی ساختمانهای کوچک است.
محاسبه و انتخاب مشعلهای اتمسفریک گازسوز اخگر 
پس از انتخاب دیگ حرارت مرکزی با استفاده از رابطهی بازده، مقدار ظرفیت حرارتی مشعل را محاسبه میکنیم.
تعمیر مشعل اخگر در تجریش
021.88195425
021.77682493
]]>
تعمیر مشعل گازی اخگر 2018-10-24T16:14:24+01:00 2018-10-24T16:14:24+01:00 tag:http://akhgaran.ir/post/59 علیرضا احمدی تعمیر مشعل گازی اخگر طرز کار مشعل اتمسفریک گازسوز اخگر هرگاه درجهی حرارت آب داخل دیگ از درجهی حرارت تنظیم شده بر روی آکوستات آن پایین برود و شمعک هم روشن باشد، شیر برقی باز میشود. با باز شدن شیر برقی گاز از طریق انژکتورها در دهانهی لولههای هدایت کننده رها شده، پس از مخلوط شدن با هوا ( هوای اولیه)، به وسیلهی همین لولهها وارد دیگ میشود.تعمیر مشعل گازی اخگر  داخل کوره دیگ این مخلوط (گاز و هوا) به وسیلهی شمعک روشن شده، با هوای داخل کوره (هوای ثانویه) میسوزد، محصولات احتراق پ تعمیر مشعل گازی اخگر 
طرز کار مشعل اتمسفریک گازسوز اخگر 
هرگاه درجهی حرارت آب داخل دیگ از درجهی حرارت تنظیم شده بر روی آکوستات آن پایین برود و شمعک هم روشن باشد، شیر برقی باز میشود. 
با باز شدن شیر برقی گاز از طریق انژکتورها در دهانهی لولههای هدایت کننده رها شده، پس از مخلوط شدن با هوا ( هوای اولیه)، به وسیلهی همین لولهها وارد دیگ میشود.

تعمیر مشعل گازی اخگر 

 داخل کوره دیگ این مخلوط (گاز و هوا) به وسیلهی شمعک روشن شده، با هوای داخل کوره (هوای ثانویه) میسوزد، محصولات احتراق پس از تبادل با جدارههای دیگ، در اثر مکش دودکش به خارج هدایت میگردد. در نتیجه فشار داخل کورهی دیگ از فشار هوای محل کمتر شده، هوای موتورخانه به طور طبیعی وارد کورهی دیگ میشود و عمل سوختن ادامه مییابد. 
تعمیر مشعل اخگر 
زمانی که درجهی حرارت آب داخل دیگ به درجهی حرارت تنظیم شده بر روی اکوستات رسید، فاز شیر برقی پس از قطع شدن، بسته میشود و مشعل نیز خاموش میگردد.
توجه: چون انشعاب گاز شمعک قبل از شیر برقی است، بسته شدن شیر برقی باعث خاموش شدن شمعک نمیشود.

تعمیر مشعل گازی اخگر 
کاربرد مشعلهای گازی اتمسفریک گازسوز اخگر 
نوع سادهای از این مشعلها در نانواییها، قنادیها، سوناهای خشک و.... استفاده میشود. کاربرد دیگر مشعلهای اتمسفر یک بر روی دیگهای حرارت مرکزی ساختمانهای کوچک است.
محاسبه و انتخاب مشعلهای اتمسفریک گازسوز اخگر 
پس از انتخاب دیگ حرارت مرکزی با استفاده از رابطهی بازده، مقدار ظرفیت حرارتی مشعل را محاسبه میکنیم.
تعمیر مشعل گازی اخگر
021.88195425
021.77682493
]]>